Yönetimin Mesajı

“Profesyonel kariyerime ticari gemilerde bir gemi makinaları işletme mühendisi olarak başladım. Bu eşsiz deneyim sayesinde birçok ülkeyi ziyaret etme ve çok çeşitli kültürle tanışma fırsatım oldu. 2003’te karada çalışmaya başladım ve Danimarka’nın en tanınmış firmalarından birinde kıdemli pozisyonlarda 13 yıl çalışma tecrübesini de içeren İskandinav firmalarıyla ilişkim bu sayede başladı.
İskandinav firmalarla çalışma deneyimim sonucunda, çalışanlara, müşterilere, tedarikçilere ve diğer tüm paydaşlarına gösterdikleri pozitif yaklaşıma büyük saygı duymaya başladım.

Ayrıca, onların yenilikçi iş stratejilerini ve çevre dostu tedarik zincirlerini öğrenmenin kendi profesyonel gelişimime büyük katkısı oldu.
Türkiye’nin tasarım ve kalite konusunda gittikçe bilinçlenen ve çevre konusunda daha hassas hâle gelen büyük ve genç bir nüfusa sahip olması, ülkeyi küresel firmalar için çekici bir pazar yapmaktadır. Türkiye aynı zamanda yabancı firmalar için avantajlı bir üretim altyapısı sunan fiziksel olanaklara ve yetenekli, eğitimli ve hevesli bir genç nüfusa sahiptir.
İskandinav firmalar ile Türkiye arasındaki ticaret ve işbirliğinin NORDIC aracılığıyla ortaya çıkarmayı amaçladığımız muazzam bir ortak potansiyele sahip olduğuna inanıyorum.”

Yasin KasaKurucu Ortak ve İdari Direktör
Bağlantı kurun

“Sanayi faaliyetleri ve nüfus artışıyla paralel şekilde artan tarımsal faaliyetlerin sonucu olarak, temel ihtiyaçlarımızı karşılayacak temiz, sağlıklı, çevre dostu ürünlere olan ihtiyaç, dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek artmaktadır.
Artan ihtiyaçlarla beraber sağlıklı, sürdürülebilir ve çevre dostu ürünlere erişim sahibi olmak her zamankinden de fazla önem arz etmekte. Bu nedenle, NORDIC Türkiye’deki kişi ve kurumlara sınırlı kaynakları azami verimle kullanmak üzere tasarlanmış, çevre dostu üstün teknolojileri sunmayı hedefler.”

Oğuz Ahmet YılmazFinans Direktörü
Bağlantı Kurun