Değerlerimiz

NORDIC olarak temel değerlerimiz olan şeffaflık, çevresel farkındalık ve sürdürülebilirlik üzerine kurulu değer tabanlı bir yönetim felsefesine sahibiz.

Değerlerimiz, ticaret adabımızı belirleyen temel kıstaslardır ve her zaman ticari kaygılarımızdan önce gelirler.

Şeffaflık

Bir organizasyonun değerinin verdiği vaatleri ne ölçüde yerine getirebildiği ile ölçüldüğüne inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimizi seçerken onlara hedeflerine ulaşmada yardım edebileceğimiz anlayışını benimsiyoruz. Müşterilerimizle olan tüm iş ilişkilerimizde ve müşterilerimizin amaçlarına ulaşmasına yardım etme sürecinde tamamen şeffaflığa adanmış bulunmaktayız.

Çevresel Farkındalık ve Sürdürülebilirlik

NORDIC olarak sürdürülebilir kalkınmanın desteklenmesi yoluyla elde edilen şirket başarısına kendimizi adadık. Tüketicilerin ve işletmelerin çevrede bıraktıkları izler konusunda daha bilinçli hale geldiklerinin ve satın alma kararlarını çevreye saygıyı baz alarak yaptıklarının farkındayız. NORDIC’in temel şirket değerlerinden biri, Türk pazarına yalnızca çevre dostu ve sürdürülebilir ürünleri tedarik etmektir. Temsil ettiğimiz firmaların tamamının çevreye duyarlı ve sürdürülebilir yöntemlerle üretim yaptığının ve ürünlerinin çevreye değer kattığının teminatını veriyoruz.