Müşterilerimize mesajımız

NORDIC’ten satın alacağınız her ürünün hayatınıza ve çevreye değer katan, yenilikçi, çevreye duyarlı, sürdürülebilir ve üstün kaliteli bir ürün olduğundan emin olabilirsiniz. Ürünlerimiz her biri, dünya genelinde eşsiz tasarımları, üstün kaliteleri, yenilikçi yaklaşımları ve çevre farkındalıkları ile tanınmış İskandinav ülkelerinden temin edilmektedir.

NORDIC kadrosu olarak güvenilirliğinden emin olmadan hiçbir ürünü satmıyoruz ve ürünlerimizi kendi evlerimizde veya işyerimizde de kullanmaya özen gösteriyoruz. Örneğin, ilk ürünlerimizden olan benzersiz Aquaporin Inside® İçme Suyu Filtreli ZERO su arıtıcısını Türk pazarına çıkarmadan önce evlerimizde her yönüyle denedik.

Temsil ettiğimiz firmalara mesajımız

Marmara denizinin Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayırdığı şehir olan İstanbul merkezli bir firmayız. Dünyanın her köşesinden gelip bu sulardan geçen gemiler, mürettebatları ne kadar tecrübeli de olsa, gemilerine kılavuzluk etmesi için yerli kılavuz kaptanlara ihtiyaç duyarlar. Kılavuz kaptanlar, yerel akıntıları, öngörülemez deniz ve seyir koşullarına aşina oldukları için bu davetkar ancak çetrefilli sulardan geçen gemilere rehberlik ederler. Gemiler limana ulaştıklarında ise bütün ihtiyaçlarını karşılamaları için yerel acentelerden hizmet alırlar.

NORDIC olarak Türk pazarına girmek isteyen veya Türkiye’deki faaliyetlerini arttırmak isteyen İskandinav işletmeler için kılavuz kaptan ve yerel acente görevini almayı hedefliyoruz. Vazgeçilmez değerlerimiz olan dürüstlük ve şeffaflık sayesinde, süreçlerinizi emanet edebileceğiniz güvenli bir limanız.

İskandinav ülkelerde kurulu bir firmaysanız ve nasıl birlikte çalışabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sizinle tanışmaktan keyif duyarız. Firmanız ve ürünleriniz BM’nin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ve FAIRTRADE’i destekliyorsa, sizinle mutlaka tanışmak isteriz.