NORDIC

NORDIC Dış Ticaret Limited Şirketi, Türkiye ve  İskandinav ülkeleri arasındaki karşılıklı ticaret hacminin artırılmasına destek olmaktadır.

Hizmetlerimizin birinci ayağında, Türkiye pazarına girmek veya Türkiye’deki faaliyetlerini artırmak isteyen İskandinav firmalara, temsilcilik ve distribütörlük hizmetleri sağlıyoruz. Bu konudaki misyonumuz, insanlığa ve daha geniş çevreye değer katan yenilikçi, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir İskandinav ürünlerini Türk pazarına getirmektir.

Hizmetlerimizin ikinci ayağında ise, Danimarka başta olmak üzere İskandinav pazarlarına ihracat yapmak isteyen Türk Şirketlerine, Kopenhag merkezli olarak, danışmanlık, acentalık ve distribütörlük hizmetleri vermekteyiz.

Özellikle Covid19 pandemi sürecinde küresel tedarik zincirinde yaşanan aksaklıklar, ülkeleri alternatif çözümler bulmaya itmiştir. Türkiye, birçok ülkenin tedarik zinciri için eşsiz bir coğrafi konuma ve fiziki imkanlara sahiptir. Ayrıca, yabancı şirketler için avantajlı bir üretim üssü olup, yetenekli, eğitimli ve hevesli bir genç nüfusa sahiptir. NORDIC Dış Ticaret Limited Şirketi, İskandinav ülkelerine ihracat yapmak isteyen Türk Şirketlerine bu konuda destek vermektedir. Bu konudaki misyonumuz, insanlığa ve daha geniş çevreye değer katan, yenilikçi, çevreye duyarlı, sürdürülebilir ve yüksek kaliteli Türk ürünlerini İskandinav ülkelerine ihraç etmektir.

Hizmetlerimizin her iki ayağında da, BM’nin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını ve FAIRTRADE’i destekleyen firmalara öncelik veriyoruz.