ZERO

POWERED BY
AQUAPORIN INSIDE®

MUSLUĞUNUZDAN AKAN KUSURSUZ İÇME SUYU

SAĞLIKLI VE LEZZETLİ
SU ÜRETMEYE ADANDI

ZERO, sağlıklı ve lezzetli su içmek isteyenler, marketten şişe taşımaktan bıkanlar, plastik damacanalardaki suyun kalitesinden şüphe edenler, sade ve çevreye duyarlı ürünleri tercih edenler için geliştirildi.

Kısacası musluğundan güvenle su içmek isteyenler için üretildi. Size sağlıklı ve lezzetli su sağlamaya hazır olan ZERO işte burada.

zero compact icon

Kompakt boyut

zero speed icon

3 l/dk

zero icon no electricity

Elektriksiz

zero icon tab

Musluk suyundan

zero icon bottle

Plastik şişe yok

ZERO machine on table

İÇME SUYU ARITMADA BİR DEVRİM

ZERO ile imkânsızı başarmak istedik: musluk suyunu pompalara, motorlara, kontrol ünitelerine veya harici depolama tanklarına ihtiyaç duymadan filtreleyebilen kompakt ve şık bir cihaz.

EVİNİZDEKİ SU KUSURSUZLUĞU. SIFIR ZİRAİ İLAÇ, SIFIR VİRÜS, SIFIR BAKTERİ.

KÜÇÜK ALAN, YÜKSEK PERFORMANS

ZERO evyenin altına yerleştirilen en kompakt ve en yüksek performanslı ters-osmoz sistemidir.

Bir evrak çantasından daha küçük olan ZERO, musluk açıldığı andan itibaren dakikada 3 litre içme suyu sağlar. Eğer tankında tutulandan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, musluğu açık bırakın ZERO su üretmeye devam edecektir, asla durmaya gerek yok.

ZERO machine in drawer

DOĞAYA DAYALI DANİMARKA TEKNOLOJİSİ

POWERED BY
AQUAPORIN INSIDE ®

Aquaporin A/S’nin su membranı teknolojisinde faydalandığı temel yapı taşı, aquaporin su kanalı proteinidir.

Aquaporin’ler bakterilerden bitkilere ve bitkilerden insanlara tüm organizmaların yaşamlarını devam ettirebilmeleri için son derece önemlidir. Hücre zarı üzerindeki su geçişinin hızlı ve oldukça seçici bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak hücrenin hacmini ve iç ozmotik basıncını hidrostatik ve ozmotik basınç farklılıklarına göre düzenlemesine yardımcı olurlar. Aquaporin kanalının özel yapısı, diğer tüm bileşikleri dışarıda tutarken sadece su moleküllerinin geçişine izin verir. İnsanlarda aquaporinin önemi en belirgin olarak böbreklerin işleyişinde görülür. Bu kanallar dünyadaki yaşam için öyle önemlidir ki aquaporin su kanallarını keşfeden Profesör Peter Agre, 2003 senesinde kimya alanında Nobel Ödülü kazanmıştır.

ZERO çalışırken musluk suyu Aquaporin Inside® içme suyu membranından geçer. Bu membran, su moleküllerine karşı son derece seçici geçirgen doğal bir protein olan ve istenmeyen bileşikleri reddeden aquaporin’ler den oluşan ince bir tabaka ile kaplıdır. Bu sayede, aquaporin proteinleri su için süper bir otoyol gibi davranır ve ZERO, vücudumuza zararlı bakteri, virüs ve zirai ilaçlar gibi çözünür organik bileşiklerin yanı sıra, arsenik, baryum, kadmiyum, krom, bakır, kurşun, florür ve nitrat gibi ağır metalleri sudan ayırıp lezzetli su elde etmenizi sağlar.

DAHA DETAYLI BİLGİ İSTER MİSİNİZ?

ÜRÜN BRORÜŞÜ

MONTAJ VE KULLANICI EL KİTABI

SU ANALİZ RAPORLARI

MONTAJ VIDEOSU

FİLTRE VE MEMBRAN DEĞİŞİMİ

AİLENİZ İÇİN
MAKSİMUM KORUMA

ZERO tüm uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Son 0.1 mikron ultra filtreleme aşaması, ailenizin sağlığının tamamen korunmasını ve suyunuzun gerçekten güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar.

ZERO quality certificates

SIKÇA SORULAN SORULAR

Montaj için özel adaptörlere ihtiyacım var mı?

ZERO montaj için gerekli tüm adaptörleri, bağlantı parçaları, hortumlar ve LED göstergeli tek-yollu musluk ile gelir. Montaj çok basittir ve yetkili servis çağırabileceğiniz gibi kendiniz de yapabilirsiniz.

ZERO elektrik ile mi çalışır?

Hayır. ZERO’ nun elektrikle çalışan hiçbir parçası yoktur. ZERO’ ya en az 2 bar basınçlı su girişi sağlamanız yeterlidir. En fazla 6 bar basınca kadar ZERO basınç düşürücü gerektirmeden çalışabilir.

ZERO 1 dakikada ne kadar su arıtır?

ZERO dakikada 3 litre içme suyu üretir ve bu geleneksel ters-osmoz sistemlerinden çok üstün bir performanstır.

ZERO’ nun düzenli bakıma ihtiyacı var mıdır?

Filtreler ve Aquaporin Inside® İçme Suyu membranları- toplam 4 adet, 12 ayda bir değiştirilir ve değişimi teknik servise gerek duymadan kendiniz yapabilirsiniz.

ZERO KULLANMAYA BAŞLAYIN