Tekstil

Kadir Sağır

Tekstil

Türkiye, cazip üretim maliyetleri ve üretim tecrübesi sebebi ile birçok yabancı Tekstil firmasının gözde üretim merkezlerinden biridir. Ancak, kültürel farklılıklar, yabancı dil bariyeri ve zaman zaman yaşanan kalite kontrol sorunları sebebi ile üreticiler ve Türkiye’de üretim yaptırmak isteyen Tekstil şirketleri, bu cazip avantajlardan yeterince faydalanamamaktadır. Nordic bu noktada devreye girip tüm paydaşlara değer katmaktadır.

Kaliteli ve sürdürülebilir ve hatta organik tekstil ürünlerini Türkiye’de üretmek isteyen yabancı Şirketleri, yerli üreticilerle buluşturuyoruz.  Satış ve Pazarlama Uzmanlarımızdan Kadir Sağır, boyama, kumaş, konfeksiyon üretimi, üretim planlama ve satış dahil olmak üzere A’dan Z’ye her türlü tekstil endüstrisi süreçlerinde 24 yıldan fazla çalışmıştır. Şimdi bu tecrübelerini paydaşlarımıza değer katmak için kullanmaktadır.

Türkiye’de üretim yaptırmak isteyen şirketler açısından...

Kadir Sağır yönetimindeki ekibimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun üreticiyi seçer. Doğru üreticiden en iyi fiyat, en doğru kalite ve zamanında teslim garantisi verir. Tüm süreçler tarafımızca takip edilir ve siparişte belirtilen şartlara tamamen uyulmasını sağlar. İsterseniz, tüm faturalama süreçlerini de Nordic ile yaparak tüm süreçlerde %100 Nordic garantisini alabilirsiniz.

Üreticiler açısından…

Yabancı dil ve kültürel bariyerleri Nordic sayesinde aşarak, düzenli ihracat yapma fırsatına sahip olursunuz. Başta Danimarkalı şirketler olmak üzere sektörün öncü firmaları ile çalışırsınız.

Ayrıca, Nordic misyonuna uygun olarak, insanlığa ve daha geniş çevreye değer katan yenilikçi, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir ürünler üreten ve ticaretini yapan şirketlere öncelik veririz. Temel değerlerimiz olan şeffaflık, çevresel farkındalık ve sürdürülebilirlik üzerine kurulu değer tabanlı bir yönetim felsefesine sahibiz. Değerlerimiz, ticaret adabımızı belirleyen temel kıstaslardır ve her zaman ticari kaygılarımızdan önce gelirler.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.